AGUSTÍ PUIG. Lebrillo.

AGUSTÍ PUIG. Lebrillo.
1792619. AGUSTÍ PUIG. Lebrillo.

Blandet teknik på papir Signeret og dateret 1989 75x113 cm.

Træ og glasramme. Ikke undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 572