MÆNDAGENTUR, valnød, slutningen af 1800-tallet.

178966. MÆNDAGENTUR, valnød, slutningen af 1800-tallet.

Længde 88, bredde 56, højde 146 cm.

Brugsslitage, ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.193