GÖSTA WERNER. olie på Panel, stenhus, signeret.

178815. GÖSTA WERNER. olie på Panel, stenhus, signeret.

Signeret GW, og dedikeret "Til Dagny og Viking med tak for overnatning og ophold, ven Gösta Werner 38,5 x 47,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gösta Werner (1909–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gösta Werner (1909–1989)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.718