178734. SPEJL og Kommode, 2 dele, Uno & Östen Kristiansson, Luksus. 1960'erne / 70'erne.
Egetræ. Kommode med 3 skuffer. Bredde 90, dybde 35, højde 70. Spejl med lampe, Højde 112, bredde 90.
Slitage, mærker, ridser, pletter, lejlighedsvis bleg på toppen af bureauet.