SPEJL med Kommode, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

178678. SPEJL med Kommode, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

Entremøbel med to-skuffers Kommode og teakspejl. Kommode L 59 cm B 34 cm H 57 cm. Spejlhøjde 99 cm.

Kommode med enkelte ridser og front på den ene skuffe. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.140