Fotolitografi SMS *Sten*.

Fotolitografi SMS *Sten*.
1786195. Fotolitografi SMS *Sten*.

liggende display med SMS *sten* i stormvejr, også indskrevet nedenfor, ca. 27 x 16 cm, i fasskåret passepartout, bag glas i rammen ca. 40x34 cm.

Meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget velbevaret.

Antal besøg: 645