ROLF LIDBERG. Akvarel, signeret og dateret, -59.

178434. ROLF LIDBERG. Akvarel, signeret og dateret, -59.

Fiske trolde. Mål 31,5 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 1.422