JERNSENGE, der kan forlænges, første fjerdedel af det 20. århundrede.

178391. JERNSENGE, der kan forlænges, første fjerdedel af det 20. århundrede.

sortlakeret, messing knopper og dekorative detaljer. Hjulskiver. Længde 104 - 197 cm, bredde 78 cm, højde 132 cm.

Slitage, buler, mindre skader, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 627