JERNSENGE, der kan forlænges, første fjerdedel af det 20. århundrede.

178390. JERNSENGE, der kan forlænges, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Sort lakeret. Messingknopper og dekorative detaljer. Hjulskiver. Længde 104 - 197 cm, bredde 78 cm, højde 132 cm.

Slitage, buler, mindre skader, mærker 2 ben ustabile og forstærket med knudetråd.

Få foretaget en gratis vurdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 823