TAPIO WIRKKALA. ljusstakar, 2st, mässing.

1783815. TAPIO WIRKKALA. ljusstakar, 2st, mässing.

Hopeakeskus Oy, höjd 22,5 cm respektive 13 cm.

Slitage, anlupen, repor.

Kunstner/designer

Tapio Wirkkala (1915–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, anlupen, repor.

Kunstner/designer

Tapio Wirkkala (1915–1985)

Antal besøg: 2.952