EBBA ENGLUND. Skumring ved søen.

178287. EBBA ENGLUND. Skumring ved søen.

(Svensk maler fra første halvdel af det 20. århundrede. århundrede) Skumring ved søen olie/lærred, 24 x 33 cm, indrammet, sign. og rigtigt Ebba Englund og dat. 1948.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Schwerin
Antal besøg: 1.024