178287. EBBA ENGLUND. Skumring ved søen.
(Svensk maler fra første halvdel af det 20. århundrede. århundrede) Skumring ved søen olie/lærred, 24 x 33 cm, indrammet, sign. og rigtigt Ebba Englund og dat. 1948.