TENN og MESSING, 1800-1900-tallet.

178204. TENN og MESSING, 1800-1900-tallet.

Bordpetroleumslampe, højde 40 cm.

Brugsslitage. Petroleumslampe mangler en kop. Holder til kop ustabil med reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 810