Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
ASTRID HARMS-RINGDAHL. Træer i vinden på Gotland. Olie på Panel. Signeret og dateret 1971.
178083. ASTRID HARMS-RINGDAHL. Træer i vinden på Gotland. Olie på Panel. Signeret og dateret 1971.
14x26,5 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
14x26,5 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
1.160