LEONARD WIEDH. STORMET KLENTKYST.

1778280. LEONARD WIEDH. STORMET KLENTKYST.

Olie på lærred, signeret og dateret 1904,75 x 33 cm.

Ramme med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med skader.

Antal besøg: 360