SOVEVÆRSMØBLER, 3 dele, 1940'erne.

177605. SOVEVÆRSMØBLER, 3 dele, 1940'erne.

Toiletbord og 2 sengeborde i alm. Minebordet med 3 skuffer og et lille stel. Længde 110 cm, bredde 45 cm, højde 72 cm. Natbordet med skuffe. Længde 45 cm, bredde 34 cm, højde 55 cm.

Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.205