ORLA VALDEMAR BORCH. Olie på lærred.

1775614. ORLA VALDEMAR BORCH. Olie på lærred.

Tusmørkelandskab. Signeret OVB64x86 cm.

Mindre Overfladeslitage. Rammen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 772