Kommode, med spejl, slutningen af 1800-tallet.

17754. Kommode, med spejl, slutningen af 1800-tallet.

Kommode, valnøddefineret, Længde 58, bredde 38, højde 73 cm.
Spejlhøjde 59 x 35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spejlhøjde 59 x 35 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 807