FONOGRAF, Danmark, begyndelsen af det 20. århundrede.

177511. FONOGRAF, Danmark, begyndelsen af det 20. århundrede.

Eg og metal. Længde ca. 28 cm.

Brugsslitage..

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage..

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 692