VÆV, folklore, signeret DM 1924.

177491. VÆV, folklore, signeret DM 1924.

50 x 130 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 130 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.333