OIDENTIFIERAD POLSK KONSTNÄR. Olie på lærred.

1774756. OIDENTIFIERAD POLSK KONSTNÄR. Olie på lærred.

Landskab med vandløb. A verso signeret J. Korpanti. 44x34 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 287