SPISEMØBLER, 4 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

177315. SPISEMØBLER, 4 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Borddiameter 105, højde 74 Stole sædehøjde 45, ryghøjde 86 cm.

Udskiftet bordplade med slitage og skader, mindre brugsspor og ridser på bordstel og stole.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.094