Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
HILMER BENGTSSON. "ÄLEKLINTA, ÖLAND", olie på lærred, signeret H Bengtsson.
177102. HILMER BENGTSSON. "ÄLEKLINTA, ÖLAND", olie på lærred, signeret H Bengtsson.
26 x 31,5 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
26 x 31,5 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
3.062