EINAR NERMAN. Eventyr motiv.

EINAR NERMAN. Eventyr motiv.
1770061. EINAR NERMAN. Eventyr motiv.

Signeret og dateret Einar Nerman 1911. Mixed media, billedmotiv 25x20 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besøg: 704