THORD LINDBLOM. "Håndbold" Mixed media på pap, monogram signeret.

176979. THORD LINDBLOM. "Håndbold" Mixed media på pap, monogram signeret.

Cirka 36,5 x 23,5 cm.

Mindre overflade- og hjørneslitage. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 36,5 x 23,5 cm.

Antal besøg: 1.271