STEMPER, postfrit og stemplet.

1769231. STEMPER, postfrit og stemplet.

Svensk møntværdi ca 600 SEK.
Skrevne, postede postkort og breve med frimærker, f.eks. a. fra Frimærkets Dag og Sveriges Filatelistforbund 100 år mv.

Nye og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Svensk møntværdi ca 600 SEK.

Nye og Brugsslitage.

Antal besøg: 405