ROLF LIDBERG. Akvarel, signeret og dateret, -64.

176918. ROLF LIDBERG. Akvarel, signeret og dateret, -64.

Motiv af en laks. 21 x 26 cm.

Tapet på bagsiden.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af en laks. 21 x 26 cm.

Tapet på bagsiden.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 1.055