BLOSSKORG og SPADE, 20. århundrede.

176854. BLOSSKORG og SPADE, 20. århundrede.

Ifølge billede.

Kraftig overflade og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ifølge billede.

Antal besøg: 1.066