CHIFFONJÉ, Karl Johan, midten af 1800-tallet.

176759. CHIFFONJÉ, Karl Johan, midten af 1800-tallet.

Træ og finer. Dekor af bærkant. Længde 114, bredde 40, højde 114 cm.

Revideret og suppleret. Nogle knopper er beskadigede og mangler. Mindre finerskader, stød og ridser. Beslag udskiftet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 873