LYS, et par, uædle metal, 18/1900-tallet.

176639. LYS, et par, uædle metal, 18/1900-tallet.

Højde ca 24 cm. Rigt dekoreret.

Overflade- og Brugsslitage. Stemplet i bunden med et W.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 831