BERGÉRE, rokokostil, 20. århundrede.

1766065. BERGÉRE, rokokostil, 20. århundrede.

Udskåret træramme, polstring med negledekoration, højde ca 97, 71x70, sædehøjde 37 cm.

Slitage, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, pletter.

Antal besøg: 500