STIGBERT. RING OG BROCHE, STIGBERT.

1764537. STIGBERT. RING OG BROCHE, STIGBERT.

18 karat guld, ringen med bjergkrystal, stemplet Heribert Engelbert, Stockholm 1945 og 1946, længde 3 cm, str. 16. Samlet vægt 4,1 gram.

Brugsslitage, bjergkrystal med flere afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 792