GLAS 20 stk, signeret Lasse Åberg.

176346. GLAS 20 stk, signeret Lasse Åberg.

13 stk højde 22,5 cm 6 stk højde 16 cm 1 stk højde 11 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 898