MARC CHAGALL. EFTER. Blomster. Litografisk tryk, signeret med tryk og nummereret 377/500.

176343. MARC CHAGALL. EFTER. Blomster. Litografisk tryk, signeret med tryk og nummereret 377/500.

57x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

57x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besøg: 1.963