KERAMIK & GLAS, 16 dele, inklusive Rörstrand.

176249. KERAMIK & GLAS, 16 dele, inklusive Rörstrand.

Yderfor Ingrid Persson, Rörstrand. Højde 19 cm.
Skål, glas, Edenfalk.
Odder foder, majolica. England. 16 cm.
Luster skål.
Kaffekopper med underkopper, i alt 12 dele.

Brugsslitage, kopperne lidt krakelerede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål, glas, Edenfalk.
Luster skål.

Antal besøg: 1.190