Bæger, sølv, signeret NK, Stockholm, 1933.

176238. Bæger, sølv, signeret NK, Stockholm, 1933.

Graveret med Thyra Rolands Vandrepris for en frisk curlingklub.

Højde 18 cm, 375 g.

Ridser, indgraverede, utydelige stempler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 18 cm, 375 g.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 842