BROSCH, GUSTAV DAHLGREN & CO.

BROSCH, GUSTAV DAHLGREN & CO.
1762377. BROSCH, GUSTAV DAHLGREN & CO.

Sølv med gennembrudt dekoration med hjorte og vegetation, stemplet Malmø 1944, diameter 4 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 467