HANS J WEGNER. SOFFBORD, Andreas Tuck, 1950'erne / 60'erne.

176182. HANS J WEGNER. SOFFBORD, Andreas Tuck, 1950'erne / 60'erne.

Teak og eg. Stemplet under skiven Rattan avishylde.
Længde: 160 cm. Bredde: 50 cm. Højde.51cm.

Nogle mindre ridser på bordpladen. ellers ingen bemærkninger.

Kunstner/designer

Hans J Wegner (1914–2007)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besøg: 2.110