PANEL/VINDUE, træ, Kina, 20. århundrede.

1761805. PANEL/VINDUE, træ, Kina, 20. århundrede.

Udskåret træ med dekoration af fugle og vegetation, Bredde ca 118, højde ca 81 cm, dybde ca 3 cm.

Mindre afslag og slitage, senere skruer til bagophæng.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 688