kinesisk kiste.

kinesisk kiste.
1760411. kinesisk kiste.

Kinesisk kiste, lavet af træ, håndskåret, kroppen dekoreret med blomsterdekor, mål ca.: H. 46 cm, B. 100 cm, D. 52 cm.

Aldersrelateret stand med brugsspor og små buler.

Få foretaget en gratis vurdering!
1760411. kinesisk kiste.

Antal besøg: 858