BOKYLLA med underskab i teakfiner, 1960'erne.

176015. BOKYLLA med underskab i teakfiner, 1960'erne.

Bogreol, højde 100 cm, længde 100 cm, dybde 21,5 cm.
Underskab med 2 låger, højde 70 cm, længde 100 cm, dybde 42 cm.

Brugsslitage og flere ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og flere ridser.

Antal besøg: 926