SERVICE, 38 + 54 dele, Hackefors, 20. århundrede.

175984. SERVICE, 38 + 54 dele, Hackefors, 20. århundrede.

Kaffestel: Kande, flødekande, sukkerskål, kopper 11 stk, tallerkner 12 stk, kaffeskål 12 stk.

Spisestel: Sauceskål, kande, serveringsfad 6 stk, små tallerkener 12 stk, mindre fad 12 stk, tallerkener 10 stk, dybe tallerkener 12 stk.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 1.583