LARS LERIN. Akvarel ætsning.

LARS LERIN. Akvarel ætsning.
1758006. LARS LERIN. Akvarel ætsning.

Vinterlandskab med stående mand. Signeret og dateret 2020 18x25 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Antal besøg: 1.781