Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
TAGE RUDOLF AHLM. Vinterlandskab med gård. Olie på lærred. Signeret T Rudolf Ahlm.
175777. TAGE RUDOLF AHLM. Vinterlandskab med gård. Olie på lærred. Signeret T Rudolf Ahlm.
25x45 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
25x45 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
1.900