H. FRIBERG. "Flyvende sky".

H. FRIBERG. "Flyvende sky".
1757104. H. FRIBERG. "Flyvende sky".

Signeret og dateret H. Friberg, gouache på tyndt karton, 31x25 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 979