BARSKAB, 1960'erne/70'erne.

BARSKAB, 1960'erne/70'erne.
1756945. BARSKAB, 1960'erne/70'erne.

Fineret med jacaranda. Nedklappelig front med barinteriør bagved. Spejlvægge. Længde 80. Bredde 45. Højde 95 cm

Have på. Ridser og mærker. Solbleget stedvis. Løse spejldele. Lidt løse ben.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.249