IKEA, "Smedsta", drejelig fløjllænestol.

1756739. IKEA, "Smedsta", drejelig fløjllænestol.

90 cm, højde.
60 cm, bred.
55 cm, dyb.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

90 cm, højde.
60 cm, bred.
55 cm, dyb.

Antal besøg: 10.350