SAMEKNIVAR, 3 stk, signeret J Marttiini, R Kankaanpää og N J.

175656. SAMEKNIVAR, 3 stk, signeret J Marttiini, R Kankaanpää og N J.

Stor kniv fremstillet af J. Marttiini, Lapileaku, Finland, længde 30 cm. Mellemstor kniv fremstillet af Reino Kankaanpää, Kauhava, Finland, længde 26 cm.
Mindre knivmonogram signeret NJ, længde 14,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.157