Kommode og SERVERINGSVOGN, 1950'erne.

175618. Kommode og SERVERINGSVOGN, 1950'erne.

Fineret med teaktræ.

Kommode. Tre skuffer. Længde 82, bredde 41, højde 69 cm.
Vogn. Længde 72, bredde 43, højde 53 cm.

Brugsslitage, vognen med reparerede finerskader på pladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret med teaktræ.

Antal besøg: 745