BESTIKSÆT, 68 dele, "Olga", sølv, GAB, 20. århundrede.

1755916. BESTIKSÆT, 68 dele, "Olga", sølv, GAB, 20. århundrede.

12 bordgafler, længde 17,5 cm 12 bordknive med rustfri blade, længde 21 cm 12 spiseskeer, længde 18, cm 12 dessertskeer, længde 16 cm 6 dessertgafler, længde 15 cm 4 smørknive med rustfri blade, længde 16,5 cm 1 sauceske, længde 17 cm 1 slev, længde 22 cm 6 syltede gafler, længde 12,5 cm Totalvægt 2783 gram 1 sauceske i sterling nysølv medfølger.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 585