Kommode, slutningen af det 19. århundrede.

175558. Kommode, slutningen af det 19. århundrede.

Fineret med valnød. Buet front. Fire skuffer. Længde 102, bredde 58, højde 95 cm.

Brugsslitage, overdel mangler, sandsynligvis spejloverdel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 733